Скликання другого пленарного засідання п’ятнадцятої чергової сесії Кременецької міської ради VІІІ скликання

Дата: 07.09.2021 20:36

КРЕМЕНЕЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від  07 вересня  2021 року                                       № 175-ОД

Про скликання другого пленарного засідання

п’ятнадцятої  чергової сесії

Кременецької міської ради VІІІ скликання

Відповідно пункту 8 частини 4 статті 42 та  частини 4 статті 46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділів 4, 5 Регламенту Кременецької міської ради постановляю:

1.Скликати друге пленарне засідання п’ятнадцятої  чергової сесії Кременецької міської ради VІІІ скликання 14   вересня  2021 року о 10.00 год. в  залі засідань   адміністративного приміщення Кременецької міської ради  за адресою вул. Шевченка, 56.

2.На розгляд ради винести такі питання:

1.

Доповідає:   Алла СТЕЦЮК  –  Начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та   комунальної власності .

1.

Про погодження передання в оренду  частини нежитлового приміщення   КНП «Кременецька опорна лікарня»

Доповідає:   Алла СТЕЦЮК  –  Начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності .

1.

Про затвердження Програми для забезпечення виконання Управлінням соціального захисту населення Кременецької міської ради рішень суду та пов’язаних із ними стягнень на 2021-2023 роки

Доповідає:  Роман НАБОК – Начальник управління соціального захисту населення

1.

Про  розгляд заяв, звернень громадян, клопотань підприємств, установ і організацій.

Різне

3. Оприлюднити через засоби масової інформації та Інтернет-ресурси повідомлення про скликання другого пленарного засідання п’ятнадцятої  чергової сесії Кременецької міської ради VІІІ скликання, організувати підготовку та проведення  пленарного засідання сесії міської ради, забезпечити організаційно-технічне проведення сесії міської ради.

4. Заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів міської ради своєчасно та якісно підготувати матеріали на пленарне засідання сесії міської ради та вчасно оприлюднити проекти рішень сесії на сайті Кременецької міської ради.

5. На сесію запросити заступників міського голови, керівників структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств міської ради, керівників районної державної адміністрації та районної ради, представників громадських, політичних організацій та засобів масової інформації.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                                                                                  Андрій СМАГЛЮК

З розпорядженням ознайомлені:

Олександр МАРИНЮК