Скликання чергової чотирнадцятої сесії Кременецької міської ради VІІІ скликання

Дата: 19.07.2021 16:23

КРЕМЕНЕЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від  19 липня  2021 року                                                          № 150-ОД

Про скликання чергової чотирнадцятої  сесії

Кременецької міської ради VІІІ скликання

Відповідно пункту 8 частини 4 статті 42 та  частини 4 статті 46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділів 4, 5 Регламенту Кременецької міської ради постановляю:

1.Скликати чергову чотирнадцяту сесію Кременецької міської ради VІІІ скликання 29   липня  2021 року о 10.00 год. в  залі засідань   адміністративного приміщення Кременецької міської ради  за адресою вул. Шевченка, 56.

2.На розгляд ради винести такі питання:

1.  Про передачу на баланс вуличного комітету «Веселівка» водонапірної башти, насоса та дитячого майданчика

Доповідає: Павло РИМАР - Начальник управління Архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин

1. Про внесення змін в оплаті за навчання і збереження системи пільг та знижок певних категорій громадян у Кременецькій школі  мистецтв ім.   М. Вериківського

Доповідає: Альона КОСТЮК – в.о. начальника відділу культури та туризму

1. Про внесення змін в оплаті за навчання і збереження системи пільг та знижок певних категорій громадян у Горинській музичній школі

Доповідає: Альона КОСТЮК –в.о. начальника відділу культури та туризму

1.  Про затвердження Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ)  у Кременецькій міській територіальній громаді на 2021-2025 роки

Доповідає:  Ігор ГУК – заступник міського голови.

1. Про надання дозволу на розірвання договору оренди землі із КП «Кременецька оселя»

Доповідає:  Ігор ГУК – заступник міського голови.

1. Про передачу земельної ділянки КП «Міськводгосп» в постійне користування

Доповідає:  Ігор  ГУК – заступник міського голови.

1. Про затвердження змін в Положення про громадський бюджет Кременецької міської територіальної громади

Доповідає Алла СТЕЦЮК  –  начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та   комунальної власності.

1. Про затвердження змін в Програму з управління майном комунальної власності територіальної громади     м. Кременець на 2020-2022 роки

1. Про внесення змін в Методику розрахунку орендної плати за  оренду майна  комунальної власності Кременецької міської територіальної громади

1. Про передачу комунального майна з балансу Кременецької міської ради на баланс КНП «Центр перевинної медико- санітарної допомоги» Кременецької міської ради.

Доповідає Алла СТЕЦЮК  –  начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та   комунальної    власності

1. Про передачу комунального майна з балансу Кременецької міської ради на баланс Центру культури і дозвілля Кременецької міської ради

1. Про внесення змін до рішення Кременецької міської ради від 27.05.2021 року №1200 «Про утворення комісії щодо звільнення громадян від оплати за надання соціальних послуг»

Доповідає: Наталія ДРАНЧУК - директор Центру надання соціальних послуг     Кременецької  міської ради

1. Про затвердження Положення про порядок надання платних соціальних послуг Центру надання соціальних послуг Кременецької міської ради

1. Про затвердження договорів та угод укладених міським головою в міжсесійний період

Доповідає:  Мар’яна ПАЛЯНИЦЯ  – головний спеціаліст – юрисконсульт юридичного відділу

1. Про внесення  змін у склад Адміністративної комісії при виконавчому комітеті Кременецької міської ради

1. Про скасування рішення сесії Кременецької міської ради №1400 від 08 серпня 2017 року «Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів м. Кременець»

1. Про введення посади водія у штатний розпис відділу освіти   Кременецької міської ради

Доповідає:   Наталія ЩЕРБАТЮК – начальник відділу освіти

1. Про  розгляд заяв, звернень громадян, клопотань підприємств, установ і організацій.
  2. Різне

3. Секретарю Кременецької міської ради оприлюднити через засоби масової інформації та Інтернет-ресурси повідомлення про скликання чергової чотирнадцятої сесії  Кременецької міської ради VІІІ скликання, організувати підготовку та проведення пленарного засідання сесії міської ради, забезпечити організаційно-технічне проведення сесії міської ради.

4. Заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів міської ради своєчасно та якісно підготувати матеріали на пленарне засідання сесії міської ради та вчасно оприлюднити проекти рішень сесії на сайті Кременецької міської ради.

5. На сесію запросити заступників міського голови, керівників структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств міської ради, керівників районної державної адміністрації та районної ради, представників громадських, політичних організацій та засобів масової інформації.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                                Андрій СМАГЛЮК

З розпорядженням ознайомлені:

Ігор ОСТАПЧУК