В Кременецькій громаді прийомна сім’я взяли на виховання та спільне проживання взяли ще одну дитину

Дата: 16.07.2021 12:58

Службою у справах дітей міської ради продовжується робота щодо вирішення проблем соціального захисту дітей, особливо сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

15 липня прийомна сім’я Якубовських Володимира та Лариси які проживають за адресою с. Жолоби Кременецького району, взяли на виховання та спільне проживання ще одну дитину (дівчинку Іринку) позбавлену батьківського піклування.

Прийомні батьки спільно з заступником начальника служби у справах дітей Галиною Мельник відвідали КНП «Тернопільський обласний центр реабілітації та розвитку дитини» де і виховувалась дівчинка.

Зі слів Галини Мельник на сьогоднішній день в Кременецькій громаді існує дев’ять прийомних сімей в яких виховується п’ятнадцять дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Висловлюємо велику вдячність всім, небайдужим до дитячої долі. І не хай разом з цим прекрасним моментом у вас назавжди поселиться щастя, добробут та родинне благополуччя!

Віримо, що спільними зусиллями влади і громади ми доб’ємося того, щоб кожна дитина мала родину. Чужих дітей не буває і кожен, хто має змогу, повинен зробити все необхідне для того, щоб діти зростали у любові.