В Кременецькій громаді створено першу прийомну сім’ю

Дата: 02.07.2021 15:14

Службою у справах дітей міської ради постійно проводиться робота щодо вирішення проблем соціального захисту дітей, особливо сиріт та позбавлених батьківського піклування. Питання влаштування до сімейних форм виховання таких дітей є одним з найвагоміших. Працівники служби проводять роз’яснювальну роботу щодо можливості влаштування дітей до сімейних форм виховання, в тому числі створення прийомних сімей. Метою є забезпечення належних умов для зростання в сімейному оточенні дитини, позбавленої батьківського піклування, шляхом влаштування її на виховання та спільне проживання до прийомної сім’ї.

За результатами проведеної роботи рішенням виконавчого комітету Кременецької міської ради від 29 червня №254 було створено першу прийомну сім’ю та передано на виховання і спільне проживання троє неповнолітніх дітей.

2 липня було укладено договір між міським головою Андрієм Смаглюком та сім’єю Тарасюків  про влаштування дітей на виховання та спільне проживання у прийомній сім’ї.

Міський голова побажав сім’ї Тарасюків наснаги, терпіння та наголосив, що ми завжди раді допомогти в будь якій не легкій ситуації.