Зустріч міського голови Андрія Смаглюка з Генеральним Консулом Республіки Польща в Луцьку Славоміром Місяком.

Дата: 05.05.2021 16:17

05 травня, міський голова Кременецької територіальної громади Андрій Смаглюк зустрівся з Генеральним консулом Республіки Польща в Луцьку Славоміром Місяком для обговорення питання поглибленої співпраці.  В зустрічі взяли участь: перший заступник міського голови Олександр Маринюк, заступники міського голови Микола Матвіюк та Ігор Гук, секретар ради Ігор Остапчук, ректор Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка Афанасій Ломакович та голова товариства Відродження Культури Польської ім. Юліуша Словацького Каня Мар’ян.

Під час зустрічі поклали квіти до пам’ятника Тадеушу Чацькому  та оглянули приміщення Кременецької обласної гумонітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка.

Також сторони обговорили можливості реалізації подальших спільних проектів.