Шановні жителі громади!

Дата: 21.04.2021 12:19

З метою впорядкування та підтвердження законності встановлення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (ТС) на території населених пунктів Кременецької міської територіальної громади, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», виконавчий комітет Кременецької міської ради повідомляє наступне.

В період з 26.04.2021 р. по 26.05.2021 р. громадянам та суб’єктам господарювання, яким належать тимчасові споруди для провадження підприємницької діяльності (ТС) на території населених пунктів Кременецької міської територіальної громади, необхідно звернутись в управління архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин Кременецької міської ради (вул. Базарна, 9 м. Кременець) із підтверджуючими законність встановлення документами, або заявами на узаконення, продовження Паспортів прив’язки ТС.

Після 31.05.2021 року всі незаконно розміщені тимчасові споруди для провадження підприємницької діяльності (ТС) на території населених пунктів Кременецької міської територіальної громади, будуть примусово демонтовані з вивезенням та притягненням власників до адміністративної відповідальності.