Перерахунок нарахованих житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг

Дата: 18.02.2021 11:50

Управління соціального захисту населення Кременецької міської ради повідомляє, що у зв’язку з встановленням в лютому 2021 року нової ціни на природний газ, спожитий населенням у січні 2021 року, управлінням буде проведено перерахунок нарахованих житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг за січень під час нарахування пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг на лютий 2021 року.

Якщо за результатами проведеного перерахунку сума надміру виплачених коштів за січень 2021 року перевищує суму нарахування пільг/житлової субсидії у лютому 2021 року, то залишок надміру виплачених коштів буде утримано з нарахувань березня, а за потреби і квітня 2021 року.

При цьому, якщо розмір житлової субсидії у лютому становитиме нуль гривень, повернення надміру перерахованої (виплаченої) суми житлової субсидії за січень 2021 року, буде відтерміновано до завершення опалювального періоду.

Віталій МУЗИЧЕНКО