Сьогодні вшановують пам’ять - капітана 3 рангу, військового журналіста Дмитра Лабуткіна, який загинув під Дебальцево

Дата: 16.02.2021 16:50

Цими днями — шоста річниця активних бойових дій під Дебальцево. В тих боях за українську незалежність та свободу внаслідок російської збройної агресії на Сході нашої держави, загинули найкращі захисники України. Одним із тих, хто виконував завдання в районі Дебальцевого був і військовий журналіст, наш земляк Дмитро Лабуткін.

16 лютого 2015 року передова група, у складі якої перебував Дмитро, потрапила у засідку. Українські військовослужбовці мужньо прийняли бій. Під час вогневої сутички Дмитро зазнав важких поранень, однак не випустив з рук відеокамери, та продовжував вести зйомку героїчних дій українських військовослужбовців.

До останнього подиху офіцер виконував свій військовий та журналістський обов’язок, і виконав його з честю!