Подяка міського голови.

Дата: 13.02.2021 16:36

Фото без опису       Кременецька міська рада та депутатський корпус Кременецької міської ради висловлюють щиру вдячність колективам КП "Кременецьблагоустрій" - керівник Хомин Ігор Іванович, ВАТ «Кременчанка» -  керівник Гроза В’ячеслав Миколайович, ТОВ «Йограйтен» - керівник Свєтюха Олександр Михайлович, Національного природного парку «Кременецькі гори» - керівник Штогрин Микола Олександрович, ТОВ «Органіка-Агро», Проф Агро Трейд, Західно агровиробнича компанія - директор  Чорнобай Микола Петрович, ТОВ «Біолан» - керівник Авраменко Володимир Петрович, приватним підприємцям Герасимовичу Віктору Олексійовичу, Кубаю Володимиру Романовичу, Цьмуху Петру Степановичу, Гаху Віталію Григоровичу, Бораку Анатолію Івановичу, Мельнику Володимиру, керівнику приватного фермерського господарства «Едельвейс» - Мельничуку Віталію Петровичу, громадським організаціям «Сокіл Кременець», «Молодь Кременеччини» та всім небайдужим мешканцям Кременецької міської територіальної громади за активну допомогу в ліквідації наслідків стихії.

З поваго

Кременецький міський голова                                                                           Андрій СМАГЛЮК

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)