Про скликання чергового         засідання виконавчого комітету         Кременецької міської ради

Дата: 02.02.2021 12:43

КРЕМЕНЕЦЬКОГО  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

від 1 лютого 2021 року                                                                       № 18-ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Кременецької міської ради

1. Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування” скликати чергове засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради   9 лютого 2021 року о 10.00 год. у приміщенні міської ради.

2. На порядок денний засідання виконавчого комітету винести наступні     питання:

2.1. Про зняття з квартирного обліку.

Інформує: заступник начальник управління архітектури БАСІК В.П.

2.2. Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води Кременецьким лісотехнічним коледжем.

Інформує: заступник начальник управління архітектури БАСІК В.П.

2.3. «Про представлення до нагородження Державною нагородою України Вербіцьку О.Ю.».

Інформує: начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту СТАНІСЛАВЕНКО А.В.

2.4. Про схвалення звіту директора КНП «Кременецький ЦПМСД» КМР про роботу підприємства за 2020 рік.

Інформує: директор КНП «Кременецький ЦПМСД» КМР КОРНІЙЧУК В.І.

2.5. Про закріплення житла за дітьми-сиротами.

2.6. Про закріплення житла за дитиною, позбавленою батьківського

піклування.

2.7. Про закріплення житла за дитиною позбавленою батьківського

піклування.

Інформує: начальник служби в справах дітей БЕСЯДА Н.Ф.

2.8. Про схвалення звіту про виконання місцевого бюджету міста Кременець за 2020 рік.

Інформує: начальник фінансового управління ТІМАХОВА Н.Ю.

2.9. Про затвердження норм використання твердого палива в опалювальному сезоні 2021/2022 року для закладів загальної середньої освіти Кременецької міської територіальної громади.

Інформує: начальник відділу освіти ЩЕРБАТЮК Н.Ю.

2.10. Про  надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення територіальної громади (програма «Турбота»).

Інформує: керуючий справами ЛИТВИНЕНКО Б.В.

2.11. Про схвалення проєкту змін до “Програми підтримки осіб, які брали участь в операції об'єднаних сил, АТО, та членів сімей загиблих під час проведення операції об'єднаних сил, АТО, на 2021 рік”.

Інформує: заступник начальника УСЗН ДЕНИЩУК О.В.

3. Керуючому справами ЛИТВИНЕНКО Б.В. запросити членів виконавчого комітету на засідання та забезпечити своєчасну підготовку матеріалів на розгляд засідання виконавчого комітету.

Міський голова                                                       Андрій СМАГЛЮК

Борис Литвиненко

Олена Тартак