Заборгованість з оплати праці медикам погасять впродовж трьох місяців

Дата: 02.02.2021 11:15

Заборгованість із заробітної платні медикам Кременеччини – одна з найболючіших проблем. Аби якнайшвидше вирішити її – сьогодні у лікарні зустрілися голова Кременецької міської територіальної громади Андрій Смаглюк, голова комісії із реорганізації Шумської та Лановецької райдержадміністрацій Віталій Кудлак, голова Кременецької районної ради Світлана Кибалюк та директор Комунального некомерційного підприємства «Кременецька опорна лікарня» Кременецької міської ради Павло Кисіль.

Під час обговорення досягнули домовленості, завдяки якій проблему, що тягнеться уже впродовж року, вирішать. Спільними зусиллями вдалося напрацювати дорожню карту щодо погашення заборгованості по оплаті праці за березень 2020 року. Відтак, упродовж трьох місяців працівникам лікарні виплатять заборгованість у сумі 780 тис.

• Від моменту створення громади ми не забували про проблему, що назріла у медицині із виплатою заборгованості по заробітній платі. Протягом трьох місяців працівники отримають ці кошти, – наголосив Андрій Смаглюк під час зустрічі з колективом лікарні.