Голова Кременецької МТГ взяв участь у спільній нараді

Дата: 26.01.2021 09:24

Голова Кременецької міської територіальної громади Андрій Смаглюк взяв участь у нараді про передачу майна спільної власності територіальних громад району, яка відбулася у РБК.

Участь у засіданні взяв перший  заступника голови Тернопільської ОДА, голови Кременецької, Шумської, Лановецької райдержадміністрацій, голова Кременецької районної ради та голови об’єднаних територіальних громад Кременецького району.

Обговорили координацію передачі об’єктів спільної власності територіальних громад Кременецького району до комунальної власності територіальних громад. Зокрема йшлося про проблемні об’єкти, серед яких заклади освіти, культури, охорони здоров’я та інші.

Також під час  наради розглянули  фінансове забезпечення установ районної власності, які припинили свою діяльність. Не оминули й питання  пріоритетних напрямків соціально-економічного розвитку громад.

Нагадаємо, що замість 17 районів на Тернопільщині було створено  три -  Кременецький, Чортківський і Тернопільський. Наразі, згідно з реформою децентралізації, триває процес передачі майна громадам.

За матеріалами Тернопільської ОДА