Повідомлення про результати проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора НВК «Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 – ДНЗ» Кременецької міської ради

Дата: 25.01.2021 15:09

Повідомлення

Відповідно до ст. 25 Закону України від 05.09.2017 р. №2145-VIII «Про освіту», ст. 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту» (із змінами), «Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України №291 від 28 березня 2018 року, рішення Кременецької міської ради від 27.08.2020 року №4096 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти м. Кременець в новій редакції» інформуємо про результати проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора НВК «Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 – ДНЗ» Кременецької міської ради.

Конкурс було оголошено наказом відділу освіти №109-ОД від 07.12.2020 року «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора НВК «Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 – ДНЗ» Кременецької міської ради». Даний наказ було розміщено на сайті Кременецької міської ради. Переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади директора НВК «Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 – ДНЗ» Кременецької міської ради визначено Марченко Аллу Василівну, яка набрала 21 бал.