Із 25 січня Україна переходить до тих карантинних обмежень, які діяли в грудні 2020 року

Дата: 25.01.2021 14:42

Опівночі 24 січня на території України перестали діяти жорсткі карантинні обмеження. Три тижні  поліцейські проводили посилені заходи, аби забезпечити дотримання локдауну, введеного одразу після Різдва, 8 січня.

Під час проведення заходів-рейдів у період з 8 по 24 січня поліцейські спільно з іншими контролюючими органами виявили та задокументували понад півтори тисячі порушень карантинних вимог. Серед них  - 156 протоколів та 1387 постанов. Левова частка порушень зафіксована в обласному центрі.  Найчастіше складали протоколи на перевізників, заклади, які працювали попри заборону, не мали розмітки-маркування для дотримання соціальної дистанції або працівники не одягали масок. Постанови поліцейські виносили за відсутність захисної  маски у громадських закладах.

Припинення жорстких заходів не означає припинення адаптивного карантину. Маски, дезінфектори, соціальна дистанція та інші обмеження, які діяли у грудні 2020 року, досі актуальні. Поліцейські й надалі стежитимуть за дотриманням протиепідемічні заходів, а мешканців краю закликають не порушувати їх.

Офіційний сайт Національної поліції