Виставка-інсталяція "Вона - наш витвір, наша мрія, соборна, вільна Україна"

Дата: 22.01.2021 09:01

Яка ж вдалась сьогодні днина!

Що хочеться співать пісень.

Моя соборна Україна

Знов зустрічає новий день

22 січня День Соборності України  відзначається щороку в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року.

До цього величного свята співробітники Кременецької міської бібліотеки для дорослих організували книжкову виставку-інсталяцію "Вона - наш витвір, наша мрія, соборна, вільна Україна". Основу виставки складають матеріали, які висвітлюють сторінки історії, особливості соборницького процесу доби Української революції 1918-1921 років, знайомлять з видатними історичними постатями, які виборювали незалежність та соборність України.

Представлені на виставці видання дають можливість детально ознайомитись з історичними фактами та історією виникнення свята, роз'яснюють значення соборності  в політичному житті сучасної України.

Після закінчення посилених карантинних обмежень 24 січня, запрошуємо всіх, кому не байдужа історія нашої Батьківщини, ознайомитись з цікавою книжковою виставкою.