Міський голова Андрій Смаглюк зустрівся із депутатом ВР Ігорем Василівим

Дата: 20.01.2021 14:04

Днями голова Кременецької міської ради Андрій Смаглюк зустрівся з депутатом Верховної Ради Ігорем Василівим. У розмові участь взяли також секретар ради Ігор Остапчук та помічник народного депутата Денис Милий.

Під час зустрічі обговорили низку важливих для Кременецької громади питань. Перш за все торкнулися ситуації, що склалася з КОГПА ім. Тараса Шевченка. Ігор Василів запевнив, що наразі про жодну ліквідацію та звільнення працівників мова не йде.

– Переконаний, що Тернопільська обласна рада одностайно захистить право людей на працю і в жодному разі не допустить ліквідації цього вищого учбового закладу із давньою історією, – наголосив депутат.

Також обговорили ситуацію, що склалася із заборгованістю із заробітної плати в Кременецькій лікарні та торкнулися проблеми із фінансуванням реконструкції приймального відділення лікарні.

Обговорили й можливості та перспективи ремонту проблемних ділянок на дорогах громади. Андрій Смаглюк висловив надію, що спільними зусиллями вдасться домогтися проведення якісного ремонту усієї центральної вулиці Кременця.

Під час розмови Ігорю Василіву розповіли про низку розроблених проектів, які можна реалізувати в рамках субвенції на соціально-економічний розвиток. У цьому питанні народний депутат також пообіцяв свою підтримку.