СКЛИКАННЯ ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 20.01.2021 10:20

КРЕМЕНЕЦЬКОГО  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

від 19 січня 2021 року                                                                   № 8-ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Кременецької міської ради

1. Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування” скликати чергове засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради 26 січня 2021 року о 10.00 год. у приміщенні міської ради.

2. На порядок денний засідання виконавчого комітету винести наступні питання:

2.1. Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності за адресою: вул. Медова в м. Кременець.

Інформує: заступник начальник управління архітектури БАСІК В.П.

2.2. Про розгляд звернення гр. Омельчук Михайло Тимофійович щодо зміни поштової адреси об’єкту нерухомому майну.

Інформує: заступник начальник управління архітектури БАСІК В.П.

2.3. Про встановлення режиму роботи кафе - магазину «У Сенатора» за адресою: вул. Центральна, 1 в с. Підгайці.

Інформує: заступник начальник управління архітектури БАСІК В.П.

2.4. Про надання дозволу СПД ФО Тимошик М.М. на розміщення зовнішньої реклами (біг борд розміром 6,0х3,0х0,2 м.) в м. Кременець по вул. С. Петлюри.

Інформує: заступник начальник управління архітектури БАСІК В.П.

2.5. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.

Інформує: начальник служби в справах дітей БЕСЯДА Н.Ф.

2.6. Про затвердження висновку про доцільність відібрання малолітніх дітей від матері без позбавлення батьківських прав.

Інформує: начальник служби в справах дітей БЕСЯДА Н.Ф.

2.7. Про схвалення внесення змін до Програми соціальної підтримки малозахищених верств населення «ТУРБОТА» на 2021 рік.

Інформує: керуючий справами ЛИТВИНЕНКО Б.В.

2.8. Про  надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення територіальної громади (програма «Турбота»).

Інформує: керуючий справами ЛИТВИНЕНКО Б.В.

2.9. Про затвердження Положення про опікунську раду з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування) при виконавчому комітеті Кременецької міської ради та її складу.

Інформує: керуючий справами ЛИТВИНЕНКО Б.В.

2.10. Про схвалення положення про фінансове управління Кременецької міської ради.

Інформує: начальник фінансового управління ТІМАХОВА Н.Ю.

3. Керуючому справами ЛИТВИНЕНКО Б.В. запросити членів виконавчого комітету на засідання та забезпечити своєчасну підготовку матеріалів на розгляд засідання виконавчого комітету.

Міський голова                                                       Андрій СМАГЛЮК

Борис Литвиненко

Олена Тартак