У Кременеці встановили мобільний пункт обігріву

Дата: 17.01.2021 13:36

Сьогодні температура повітря у Кременці дещо підвищилася. В обід на термометрах було до -5. Проте завтра мороз знову сягне рекордних показників за останнє десятиліття. Прогнозують до -22. Задля того аби убезпечити кременчан та гостей міста від перемерзання, у центрі, поблизу адмінбудівлі, розташували мобільний пункт обігріву.

З початку прогнозованого зниження температурних показників, рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в регіонах розпочали свою роботу пункти обігріву. Це зроблено з метою недопущення випадків обмороження та загибелі людей.

Так, місцевими органами влади у взаємодії з ДСНС розгорнуто 4 тис. 227 пунктів обігріву, з них місцевим самоврядуванням – 4 тис. 200 стаціонарних пунктів, а ДСНС – 27 мобільних пунктів обігріву на базі наметів та транспортних засобів.

Усі пункти ДСНС встановлено із дотриманням всіх вимог санітарно-гігієнічних норм та правил пожежної безпеки. Вони забезпечені засобами обігріву на твердому паливі, медичними аптечками та вогнегасниками. У пунктах обігріву організовано цілодобове чергування рятувальників. Загалом, упродовж доби, що минула, до пунків обігріву звернулось 360 осіб, з них 113 – до пунктів ДСНС, – інформує Урядовий портал.