СКЛИКАННЯ ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 04.01.2021 15:56

КРЕМЕНЕЦЬКОГО  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

від 04 січня 2021 року                                                                      № 1-ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Кременецької міської ради

1. Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування” скликати чергове засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради 12 січня 2021 року о 10.00 год. у приміщенні міської ради.

2. На порядок денний засідання виконавчого комітету винести наступні питання:

2.1.Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Кременецької міської ради.

Інформує: керуючий справами ЛИТВИНЕНКО Б.В.

2.2. Про догляд за об’єктами благоустрою зеленого господарства в м. Кременець.

Інформує: заступник начальник управління архітектури БАСІК В.П.

2.3. Про надання дозволу СПД ФО Тимошик М.М. на розміщення зовнішньої реклами (біг борд розміром 6,0х3,0х0,2 м.) в м. Кременець по вул. С. Петлюри.

Інформує: заступник начальник управління архітектури БАСІК В.П.

2.4. Про надання дозволу гр. Оболончик М.С. на розміщення зовнішньої реклами (рекламний щит розміром 5,0х3,0х0,2 м.) в м. Кременець по вул. Дубенська, 161.

Інформує: заступник начальник управління архітектури БАСІК В.П.

2.5. Про надання дозволу ФОП Дворницька М.М. на встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в м. Кременець по вул. Медова.

Інформує: заступник начальник управління архітектури БАСІК В.П.

2.6. Про надання дозволу гр. Шевчук С.Д. на встановлення двох тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Кременець по вул. Базарна (надання послуг експерта МРЕО).

Інформує: заступник начальник управління архітектури БАСІК В.П.

2.7. Про надання дозволу ТзОВ ТВК «Львівхолод» на розміщення зовнішньої реклами     (рекламний вказівник розміром 0,8х0,7х0,05 м) в м. Кременець по вул. О. Лятуринської, Дубенська, Шевченка, Вишнівецька.

Інформує: заступник начальник управління архітектури БАСІК В.П.

2.8. Про присвоєння (зміну) поштової адреси об’єкту будівництва (подвійна нумерація) гр. Черняк В.О.; гр. Філик В.М.

Інформує: заступник начальник управління архітектури БАСІК В.П.

2.9. Про присвоєння (зміну) поштової адреси об’єктам будівництва (існуючим) гр. Пасемків А.А.

Інформує: заступник начальник управління архітектури БАСІК В.П.

2.10. Про присвоєння (зміну) поштової адреси об’єкту будівництва (подвійна нумерація) гр. Якимчук Т.А.

Інформує: заступник начальник управління архітектури БАСІК В.П.

2.11. Про присвоєння (зміну) поштової адреси об’єкту будівництва (новозбудований, подвійна нумерація) гр. Магола Н.О.

Інформує: заступник начальник управління архітектури БАСІК В.П.

2.12. Про надання дозволу гр. Рац Л.В. на тимчасову виносну торгівлю в м. Кременець по вул. Шевченка (в районі Лютеранської церкви).

Інформує: заступник начальник управління архітектури БАСІК В.П.

2.13. Про зняття з квартирного обліку Мисак О.М.

Інформує: заступник начальник управління архітектури БАСІК В.П.

2.14. Про зняття з квартирного обліку Фурсика Є.В.

Інформує: заступник начальник управління архітектури БАСІК В.П.

2.15. Про затвердження рішення виконавчого комітету №2063 «Про вартість проїзду у міському пасажирському автомобільному транспорті».

Інформує: заступник міського голови МАТВІЮК М.М.

2.16. Про схвалення внесення змін до Програми захисту населення і території Кременецької територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021-2025 роки.

Інформує: начальник відділу з питань цивільного захисту населення ЛАНОВЕЦЬКИЙ Ю.Я.

2.17. Про надання неповнолітній дозволу на укладення договору купівлі - продажу квартири.

Інформує: начальник служби в справах дітей БЕСЯДА Н.Ф.

2.18. Про  надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення територіальної громади (програма «Турбота»).

Інформує: керуючий справами ЛИТВИНЕНКО Б.В.

3. Керуючому справами ЛИТВИНЕНКО Б.В. запросити членів виконавчого комітету на засідання та забезпечити своєчасну підготовку матеріалів на розгляд засідання виконавчого комітету.

Міський голова                                                       Андрій СМАГЛЮК

Борис Литвиненко

Олена Тартак