ПРО РОЗРОБКУ ПРОЄКТУ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2021 - 2023 РОКИ

Дата: 04.01.2021 14:31

Шановні жителі громади!

На виконання розпорядження міського голови від 29.12.2020 року №239-ОД «Про розроблення проєкту програми соціально-економічного розвитку Кременецької міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки» (далі – Програма) міською радою розпочато розробку проєкту Програми.

Програма соціально-економічного розвитку Кременецької міської територіальної громади - документ, що визначає цілі та пріоритети соціально-економічного розвитку громади на наступні три роки, формуючий комплексну систему заходів, спрямованих на вирішення проблем громади, розв’язання яких потребує координації спільних дій органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, громадськості.

Заходи, що будуть передбачені Програмою, фінансуватимуться за рахунок коштів підприємств, місцевого бюджету, інвесторів, а також коштів державного бюджету, які спрямовуються на реалізацію заходів державних цільових програм.

Запрошуємо до активної і фахової роботи всіх бажаючих, хто має досвід у питаннях планування та власне бачення соціально-економічного розвитку Кременецької міської територіальної громади.

Для врахування Вашої думки просимо надсилати свої пропозиції до заходів з реалізації Програми до 20.01.2021 року  відділу  економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності Кременецької міської ради у друкованому вигляді на електронну пошту:  officekremrada@ukr.net