У Кременці попрощалися з Володимиром Дзюмою

Дата: 03.01.2021 11:51

Учора у  Кременці попрощалися із вокалістом Володимиром Дзюмою. Раптово й передчасно у кращий світ пішов відомий артист, «золотий голос» краю, улюблений співак та символ виконання Гімну України на Кременеччині. Рідні втратили люблячого чоловіка, тата та дідуся, близькі – друга, культура Кременеччини – талановитого, яскравого та доброго колегу. Нереалізованими залишилося й багато творчих планів, адже минулоріч знаний кременчанин відзначив лише 60-річний ювілей.

Кременецька міська рада, депутатський корпус, виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття родині та близьким, друзям та колегам Володимира Дзюми. Нехай милостивий Господь прийме його у свої вселюблячі обійми. Вічна пам'ять…