Комплексна державно-громадська операція «Підліток. Зима. Канікули»

Дата: 30.12.2020 17:28

В період з 24 грудня 2020 року по 31 січня 2021 року в Кременецькій громаді проводиться комплексна державно-громадська операція «Підліток. Зима. Канікули», яка має на меті:
        - запобігти правопорушенням  серед дітей, виявлення і вилучення дітей з громадських місць: які не навчаються або не працюють, скоїли правопорушення, злочини, затримані за вживання наркотичних речовин, алкогольних напоїв, проживають у сім'ях в яких батьки ухиляються від виконання батьківських обов'язків, зазнали жорстокого поводження.
         - сприяти виконанню  нормативно-правових актів про обмеження перебування дітей без супроводу дорослих у нічний або урочний час в громадських місцях, заборони продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів.
         - запобігти  випадкам загрози життю та здоров’ю дітей в період зимових канікул:
попередження дитячого травматизму, нещасних випадків внаслідок розваг дітей поблизу водоймищ, будівельних майданчиків та інших територій підвищеного ризику, з піротехнічними, вибухонебезпечними засобами та пристроями.

-організувати та провести заходи, враховуючи епідеміологічну ситуацію у м. Кременці для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, дітей з інвалідністю, дітей героїв Небесної сотні, дітей батьки яких загинули, постраждали чи беруть безпосередню участь в операції об'єднаних сил на сході України, внутрішньо переміщених дітей з нагоди новорічних і різдвяних свят, об'єднавши зусилля благодійників, меценатів та громадських організацій.

Служба у справах дітей КМР.