Юні кременецькі боксери отримали спортивні розряди

Дата: 30.12.2020 11:33

Кременеччина завжди славилася насиченим спортивним життям та спортсменами, котрі відомі в Україні та за кордоном. Цих традицій за підтримки міської ради, відділу молоді і спорту, стараннями наставників та тренерів ДЮСШ ім. Андрія Пушкаря дотримуються й нині.

Сьогодні у Кременецькій міській раді шістьом юним боксерам вручили значки із присвоєними спортивними званнями та розрядами. Наймолодшому з них 9, а найстаршому 12 років.

Перший юнацький розряд з боксу отримав Артем Котлярський, другий присвоїли Андрію Довгушку, Назарію Брику та Івану Мартинюку, третій – Артему Кравцову, Максиму Коліснику.

Хлопців з досягнутими успіхами привітали міський голова Андрій Смаглюк та начальник відділу молоді та спорту Андрій Станіславенко. Боксерам бажали подальших успіхів у спорті, розвитку та самовдосконалення.