У Кременці відбулися навчання для представників туристичного бізнесу у рамках програми "Подорожуй безпечно"

Дата: 16.12.2020 13:01

Традиційний захід у незвичайній локації відбувся сьогодні у Кременці. У легендарних катакомбах (каменоломнях) відбувся навчальний семінар у рамках проекту «Подорожуй безпечно». Як поводити себе у критичних ситуаціях розповіли представникам туристичного бізнесу, екскурсоводам, туристичним активістам, котрі займаються супроводом туристичних груп, журналістам. До заходу долучилися також представники НПП «Кременецькі гори».

Учасників особисто привітав міський голова Кременця Андрій Смаглюк. Заступник Микола Матвіюк коротко ознайомив присутніх з історію місця, котре останніми роками набуває все більшої популярності серед туристів і входить до одного із найпопулярніших маршрутів у місті.

Під час заходу учасники ознайомилися із Кеременецькими катакомбами, відомими також, як підземне місто, що розташоване поблизу гори Сичівка. Після цього фахівці аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНСУ в Тернопільській області відпрацювали ситуації «порятунок туриста у разі настання критичної ситуації», евакуація потерпілого.
Навчання організовані спільно з управлінням туризму ТОДА.