Звернення міського голови до кременчан

Дата: 26.11.2020 17:44

Шановні кременчани, депутати, колеги!

Сьогодні закінчується моя каденція як міського голови. Та я залишаюся кременчанином, який любить своє місто. Разом з депутатським корпусом, виконавчим комітетом, фахівцями міської ради упродовж п’яти років ми робили все від нас залежне, аби місто стало кращим. Пропри все, багато планів та проектів реалізовані. Оцінку нам дадуть прийдешні покоління, адже певні речі втілені в життя сьомим скликанням, залишаться для міста на майбутні десятиліття.

Незважаючи на всі труднощі, які супроводжували нас, ми прагнули виконати всі програми, які були прийняті та затверджені, а також активно співпрацювали та надавали фінансову підтримку установам та організаціям, які надають різнопланові послуги мешканцям Кременця.

Дякую за взаєморозуміння та плідну роботу депутатському корпусу, членам виконавчого комітету, фахівцям міської ради. Також вдячний кременчанам за активну громадську позицію та підтримку і навіть критику, яка іноді скеровувала і підштовхувала до дій. Сподіваюся, що розпочаті нашим скликанням проекти будуть мати продовження та в подальшому втілюватимуться в життя заради розвитку нашого міста і громади.

Хочу побажати нашим наступникам перш за все терпіння, витримки, підтримки містян. Нехай ваше прагнення позитивних змін для міста, а тепер уже й громади, знаходить можливості для реалізації. А різні політичні погляди ніколи не стають на заваді.

Дякую всім. Слава Богу, Слава Україні. Слава кременчанам.

З повагою Кременецький міський голова  Олексій КОВАЛЬЧУК