СКЛИКАННЯ ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 17.11.2020 16:38

КРЕМЕНЕЦЬКОГО  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

від 17 листопада  2020 року                                                                   № 209-ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Кременецької міської ради

1. Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування” скликати  чергове засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради   19 листопада 2020 року о 15.00 год. у кабінеті міського голови.

2. На порядок денний засідання виконавчого комітету винести наступні питання:

2.1. Про дозвіл на приймання відвідувачів суб’єктами господарювання на території м. Кременець.

Інформує: перш. заст. міського голови Матвіюк М.М.

2.2. Про погодження проекту рішення сесії міської ради «Про План діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів  Кременецької міської ради на 2021 рік».

Інформує: начальник юридичного відділу Тартак О. С.

2.3. Про розгляд звернення гр. Трачук С. Р. щодо скасування постанови адміністративної комісії при виконавчому комітеті Кременецької міської ради».

Інформує: начальник юридичного відділу Тартак О. С.

2.4. Про внесення змін в оплаті за навчання і збереження системи пільг та знижок певних категорій учнів у Кременецькій школі  мистецтв ім. М. Вериківського.

Інформує: нач. відділу культури і туризму Бобровська Г.В.

2.5. Про погодження дозволу на списання з балансу бібліотеки відділу культури і туризму Кременецької міської ради застарілої та зношеної літератури.

Інформує: нач. відділу культури і туризму Бобровська Г.В.

2.6. Про надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою по пров. Стрімкий.

Інформує: заступник міського голови Риндич Я. В.

2.7. Про розгляд звернення ФО-П Непомящого В.С. щодо надання дозволу на встановлення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності по вул. Базарна, 13 в м. Кременець.

Інформує: начальник юридичного відділу Тартак О. С.

2.8. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.

Інформує: гол. спец.-юрисконульт Наумович В.В.

2.9. Про відмову у наданні дозволу Кременецькому міськрайонному відділу державної виконавчої служби Південно-Західного міжрегіонального управління юстиції (місто Івано-Франкіськ) на реалізацію нерухомого майна, право користування яким мають малолітні діти.

Інформує: гол. спец.-юрисконульт Наумович В.В.

2.10. Про надання дозволу на укладення правочину.

Інформує: гол. спец.-юрисконульт Наумович В.В.

2.11. Про надання дозволу на відчуження нерухомого майна та земельної ділянки.

Інформує: гол. спец.-юрисконульт Наумович В.В.

2.12. Про надання дозволу на перерахування коштів із спеціального рахунку Мисак О.М. як оплати за відповідним договором купівлі-продажу.

Інформує: гол. спец.-юрисконульт Наумович В.В.

2.13.   Про  надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець (програма «Ветеран»).

Інформує: керуюча справами Собчук І.В.

2.14. Про  надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець (програма «Турбота»).

Інформує: керуюча справами Собчук І.В.

2. Керуючій справами Собчук І.В. запросити членів виконавчого комітету на засідання та забезпечити своєчасну підготовку матеріалів на розгляд засідання виконавчого комітету.

Міський голова                                                             Олексій КОВАЛЬЧУК

Ірина Собчук