Засідання виконавчого комітету 21 серпня

Дата: 21.08.2017 16:55

ПЕРЕЛІК рішень виконавчого комітету Кременецької міської ради,

включених у протокол № 51 від  21 серпня 2017 року

1

Про схвалення внесення змін до рішення сесії міської ради № 588 від 04 серпня 2016 року «Про затвердження Програми захисту населення і території міста Кременець від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2020 роки».

711

2

Про затвердження внесення змін до рішення виконавчого комітету № 57 від 09 лютого 2016 року «Про затвердження Положення та складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій».

712

3

Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду міського бюджету.

713

4

Про впорядкування умов оплаті праці працівниківКременецької школи мистецтв ім. М. Вериківського.

714

5

Про внесення змін в оплаті за навчання і збереження системи пільг та знижок певних категорій громадян у Кременецькій школі мистецтв ім. М. Вериківського.

715

6

Про затвердження кошторисної документації «Капітальний ремонт вул. Дубенська в м. Кременець з улаштуванням водовідвідного лотка (в районі автостанції «Кременець».

716

7

Про дозвіл на перерахунок кошторису робочого проекту«Капітальний ремонт Кременецької ЗОШ І_ІІІ ст. № 3 у м. Кременець по вул. Замкова, 41 (заміна вікон та утеплення фасадів)».

717

8

Про дозвіл на перерахунок кошторису робочого проекту «Капітальний ремонт вул. Льотчиків Визволителів від буд. № 38 до церкви Св. Тетяни в м. Кременець Тернопільської області».

718

9

Про дозвіл на перерахунок кошторису робочого проекту «Капітальний ремонт вул. Льотчиків Визволителів від буд. № 32 в м. Кременець Тернопільської області».

719

10

Щодо визначення надзвичайної ситуації в м. Кременець по вул. Шевченка, 16, підтоплення фундаменту стічними водами приміщення школи мистецтв ім. М. Вериківського.

720

11

Про створення спостережної комісії виконавчого комітету Кременецької міської ради.

721

12

Про затвердження висновку про вартість однієї лінії бетонних ємкостей міських очисних споруд м. Кременець.

722

13

Про визначення місця проживання  малолітньої Сергеєвої Анни Дмитрівни.

723

14

Про  надання висновку щодо участі у вихованні батька дитини  Сергеєвої Анни Дмитрівни.

724

15

Про визначення місця проживання  малолітнього  Куліченка Валерія Романовича.

725

16

Щодо  надання висновку про доцільність/недоцільність  позбавлення батьківських прав  Зарівняка Василя Дмитровича.

726

17

Про надання дозволу відділу державної виконавчої служби Кременецького районного управління юстиції на реалізацію 1/5 частини квартири, де проживає малолітній Ващук Марк Маркіянович.

727

18

Про  відібрання дітей без позбавлення батьківських прав у Ніжник Наталії Андріївни.

728

19

Про надання дозволу на зміну прізвища  малолітньої  Панасенко Вікторії Олександрівни.

729

20

Про внесення   змін  у  рішення  виконавчого  комітету № 513 від 14 березня 2017 року «Про делегування повноважень».

730

21

Про представництво інтересів виконавчого комітету, як  органу опіки і піклування.

731

22

Про розгляд звернення гр. Янчука Олексія Полікарповича та гр. Янчук Галини Леонтіївни.

732

23

Про розгляд звернення гр. Гаврилюк Любові Іванівни та Щербатко Ірини Володимирівни.

733

24

Про надання дозволу на переведення з категорії "житлова будівля" в категорію "нежитлова будівля" будівлі по вул. Дубенська, 145а.

734

25

Про надання дозволу на збір вихідних даних та виготовлення проектно-кошторисної документації для влаштування зупинки   громадського транспорту по вул. Б. Харчука.

735

26

Про зарахування на квартирну чергу Кондратюка А.В.

736

27

Про надання дозволу Державному підприємству «Дирекція пересувних циркових колективів України» на тимчасове розміщення цирку – шапіто «Вогні Києва».

737

28

Про розгляд заяв щодо дозволу на здійснення виносної торгівлі в місті Кременець.

738

29

Про видачу посвідчень для безкоштовного проїзду в автобусах на міських маршрутах на 2017 рік.

739

30

Про надання одноразової матеріальної допомоги особам, які підписали контракт із Збройними силами України.

740

31

Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець.

741

Міський голова                                                                         О.А. КОВАЛЬЧУК