День міста у Кременці (фоторепортаж)

Дата: 27.05.2018 16:52

Сотні кременчан зібралися сьогодні в центральній частині аби відзначити День народження рідного міста. Розпочалися заходи з нагоди Дня міста з урочистої ходи під музичний супровід муніципального оркестру під керівництвом Олександра Бистрицького. Для вшанування пам’яті та покладання квітів колона зупинялася біля Меморіалу Слави, погруддя Степана Бандери та пам’ятника Тарасу Шевченку.

Привітати кременчан завітали міські голови з сусідніх районів, народний депутат Михайло Головко, керівники району – Володимир Козубський та Володимир Стефанський, депутати обласної ради, громадські активісти.

З нагоди Дня міста подяками від Кременецької міської ради та міського голови Олексія Ковальчука відзначили містян, що своєю професійною діяльністю доклалися до розвитку Кременця.

Далі на кременчан та гостей міста очікував святковий концерт, розваги, виставки народних ремесел, а для наймолодших – різноманіття атракціонів.