Кущова нарада працівників Пенсійного фонду України

Дата: 01.03.2018 16:43

28 лютого 2018 року  у приміщенні Кременецької районної ради проведено кущову семінар-нараду працівників Пенсійного фонду України з Кременецького, Шумського, Збаразького, Підволочиського та Лановецького районів.  З доповідями виступили перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Якубовська А.В., начальник Кременецького об’єднаного управління Маринюк О.С. та   начальник Лановецького об’єднаного управління Іващук В.І.

На нараді підведено підсумки роботи за 2017 рік та січень 2018 року, обговорено проблемні питання в діяльності органів Пенсійного фонду та окреслено пріоритетні напрямки роботи на 2018 рік відповідно до завдань, визначених Стратегією модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року.

Адміністрація Кременецького ОУ ПФУ