Дата: 03.04.2018 16:36

Сьогодні, 3 квітня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету, де розглядалось ряд питань, згідно переліку:

рішень виконавчого комітету Кременецької міської ради,

включених у протокол  № 67  від  03 квітня  2018 року

1

Про надання дозволу на розроблення проектно-кошторисної документації капітального ремонту частини підпірної стіни по вул. Дубенська.

1024

2

Про встановлення тарифів КП «Міськводгосп» на послуги водовідведення та водопостачання.

1025

3

Про схвалення внесення змін до рішення сесії міської ради УІІ скликання № 1776 від 12.12.2017 року «Про затвердження Міської Програми «Культурно-мистецьке життя на 2018 рік».

1026

4

Про затвердження розпорядження міського голови від 28 березня 2018 року № 60-ОД «Про внесення змін до Програми «Культурно-мистецьке життя на 2018 рік».

1027

5

Про надання дозволу на списання баяну «Старт».

1028

6

Про розгляд звернення гр. Довганюк Зінаїди Степанівни.

1029

7

Про розгляд звернення ФО-П Фендича Володимира Васильовича.

1030

8

Про розгляд звернення гр. Комаревич Людмили Федорівни та гр. Гаврилюк Наталії Ярославівни.

1031

9

Про розгляд звернення Кременецького районного будинку культури щодо надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами по вул. Шевченка.

1032

10

Про надання Марчуку Богдану Ростиславовичу дозволу на дарування 1/5 частини квартири.

1033

11

Про затвердження висновку про можливість Капранчук Наталією Андріївною виконувати обов’язки опікуна.

1034

12

Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав Чуша Михайла Ярославовича.

1035

13

Про відмову у наданні дозволу Кременецькому міськрайонному відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області на реалізацію 1/5 частини квартири, що належить Ващук Галині Пилипівні, де проживає малолітній Ващук Марк Маркіянович.

1036

14

Про створення робочої групи для вивчення ринку споживання товарів та послуг, що можуть виготовлятися і надаватися установамикримінально-виконавчої служби області.

1037

15

Про розгляд заяв щодо дозволу на здійснення виносної торгівлі в місті Кременець.

1038

16

Про видачу посвідчень для безкоштовного проїзду в автобусах на міських маршрутах на 2018 рік.

1039

17

Про надання одноразової матеріальної допомоги особам, які підписали контракт із Збройними силами України.

1040

18

Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець.

1041

Перший заступник міського голови                                    М.М. МАТВІЮК