Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради

Дата: 27.02.2018 16:33

КРЕМЕНЕЦЬКОГО  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

від 27 лютого  2018 року                        №  40-ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Кременецької міської ради

1. Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування” скликати чергове засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради 02 березня  2018 року об  11.00 год. у сесійній залі.

2. На порядок денний засідання виконавчого комітету винести наступні питання:

2.1. Про схвалення проекту змін до міського бюджету на 2018 рік.

Інформує: нач. фін.управління Тімахова Н.Ю.

2.2. Про погодження проекту рішення «Про встановлення економічно-обгрунтованих тарифів по перевезенню громадян в міському пасажирському транспорті загального користування у м. Кременець Тернопільської області».

Інформує: заст.міського голови Шевчук В.М.

2.3. Про погодження проекту рішення «Про коригування тарифів на послуги з вивезення та знешкодження ТПВ у м. Кременець, Тернопільської області.

Інформує: заст.міського голови Шевчук В.М.

2.4. Про надання дозволу на перерахування кошторису робочого проекту на «Капітальний ремонт Кременецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 у м. Кременець по вул. Замковій, 41 (заміна вікон та утеплення фасадів).

Інформує: нач. відділу освіти Щербатюк Н.Ю.

2.5. Про затвердження розпорядження міського голови від 15 лютого 2018 року № 37-ОД « Про затвердження плану дій на 2018-2019 роки поетапного створення додаткових місць у закладах освіти для дітей дошкільного віку в м. Кременець». Інформує: нач. відділу освіти Щербатюк Н.Ю.

2.6. Про харчування дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах за рахунок коштів місцевого бюджету.

Інформує: нач. відділу освіти Щербатюк Н.Ю.

2.7. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав Солодовніка Ігоря Сергійовича.

Інформує: нач. служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

2.8. Про надання дозволу на укладення договору дарування ½ частини квартири на ім’я малолітнього Трофімчука Максима Віталійовича.

Інформує: нач. служби у справах дітей Бесяда Н.Ф.

2.9. Про розгляд звернення гр. Радченко С.В. та гр. Гудзіновського О.В.

Інформує: нач. відділу архітектури Бурштинович А.І.

2.10. Про розгляд звернення гр. Тарківської О.В.

Інформує: нач. відділу архітектури Бурштинович А.І.

2.11. Про розгляд звернення гр. Колеснік О.А. та гр. Смакоуз М.О.

Інформує: нач. відділу архітектури Бурштинович А.І.

2.12. Про зарахування на позачерговий квартирний облік гр. Рожелюка С.І.

Інформує: нач. відділу ЖКГ Пурдик О.О.

2.13. Про зарахування на позачерговий квартирний облік гр. Костюка П.П.

Інформує: нач. відділу ЖКГ Пурдик О.О.

2.14. Про розгляд заяв щодо дозволу на здійснення виносної торгівлі в місті Кременець.

Інформує: нач. юридичного відділу Тартак О.С.

2.15. Про видачу посвідчень для безкоштовного проїзду в автобусах на міських маршрутах на 2018 рік.

Інформує: керуюча справами Собчук І.В.

2.16. Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення на поховання у м. Кременець.

Інформує: керуюча справами Собчук І.В.

2.17. Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець.

3. Різне.

4. Керуючій справами Собчук І.В. запросити членів виконавчого комітету на засідання та забезпечити своєчасну підготовку матеріалів на розгляд засідання виконавчого комітету.

Міський голова                                                                      О.А. КОВАЛЬЧУК

Собчук  І.В.