Засідання виконавчого комітету 23 листопада

Дата: 23.11.2017 16:30

Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету, де розглядались питання згідно Переліку:

рішень виконавчого комітету Кременецької міської ради,

включених у протокол  № 58  від  23 листопада  2017 року

1

Про схвалення проекту змін до міського бюджету на 2017 рік.

860

2

Про схвалення «Міської Програми соціальної підтримки мало захищених верств населення «Турбота» на 2018 рік».

861

3

Про схвалення Плану заходів із благоустрою міста Кременець на 2018 рік.

862

4

Про розгляд звернення ТОВ «Телесвіт».

863

5

Про негайне відібрання дитини.

864

6

Про надання Соловей Марії Степанівні дозволу на дарування квартири.

865

7

Про надання Допірі Дмитру Михайловичу дозволу на дарування ½ частини будинку.

866

8

Про надання Остапчук Раїсі Семенівні дозволу на дарування квартири.

867

9

Про надання Павлюку Володимиру Анатолійовичу дозволу на дарування ½ частки будинку.

868

10

Про надання Салайді Зої Тимофіївні дозволу на дарування квартири.

869

11

Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав Згерського Віталія Анатолійовича.

870

12

Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав Демчишина Миколи Миколайовича.

871

13

Про визнання місця проживання малолітньої Пазушко Анастасії Олексіївни.

872

14

Про недоцільність влаштування дітей до Кременецької ЗОШ інтернату І-ІІІ ступенів.

873

15

Про доцільність влаштування до Кременецької ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів Криворучко Олександра Вікторовича, Криворучко Наталії Вікторівни.

874

16

Про доцільність влаштування до Кременецької ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів Гаврилюка Віктора Валерійовича, Гавилюка Олександра Валерійовича, Гаврилюка Андрія Валерійовича, Гаврилюк Соломії Валеріївни.

875

17

Про доцільність влаштування до Кременецької ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів Капранчука Миколи Олександровича, Капранчук Марії Олександрівни, Капранчука Данила Олександровича.

876

18

Про доцільність влаштування до Кременецької ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів Пелешок Ольги Миколаївни.

877

19

Про розгляд звернення гр. Рибака Василя Анатолійовича.

878

20

Про внесення змін у рішення виконавчого комітету № 840 від 07.11.2017 року «Про розгляд звернення гр. Пуховської Валентини Хомівни».

879

21

Про розгляд заяви Державної фіскальної служби України.

880

22

Про погодження Порядку залучення розрахунку розміру і використання коштів пайової участізамовників у розвитку інфраструктури міста Кременець.

881

23

Про надання дозволу на встановлення дорожніх знаків.

Перенесено на доопрацювання

24

Про внесення змін в робочий проект «Капітальний ремонт водогону по вул. Б. Харчука, з перенесенням ділянки водогону в м. Кременець» КП «Міськводгосп».

882

25

Про надання дозволу Кременецькій школі мистецтв ім. М.Вериківського на списання музичних інструментів.

883

26

Про затвердження висновку органу опіки і піклування.

884

27

Про розгляд заяв щодо дозволу на здійснення виносної торгівлі в місті Кременець.

885

28

Про видачу посвідчень для безкоштовного проїзду в автобусах на міських маршрутах на 2017 рік.

886

29

Про надання одноразової матеріальної допомоги особам, які підписали контракт із Збройними силами України.

887

30

Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець.

888

31

Про надання одноразової матеріальної допомоги Кременецькій територіальній організації УТОГ (інвалідам слуху) та членам Кременецького районного осередку Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організації інвалідів України».

889

32

Про надання адресної грошової допомоги у розмірі вартості до 100 поїздок міським автомобільним транспортом по м. Кременець у межах одного календарного року.

890

Міський голова                                                                       О.А. КОВАЛЬЧУК