Кременецька міська рада за чисте довкілля

Дата: 04.04.2018 16:26

За традицією у Кременці проводять двомісячник благоустрою щороку навесні. Мета такого заходу – організація виконання всіма комунальними службами, суб’єктами господарювання, а також – силами мешканців комплексного прибирання міста, проведення ремонту об’єктів благоустрою, приведення в належний стан дворів, прибудинкових територій, парків та доріг.

Разом з тим й Кременецька міська рада не стоїть осторонь проблеми прибирання узбіч на шляхах державного та міжнародного значення. Сьогодні усі працівники апарату міської ради, відділів, управлінь, загальноосвітніх шкіл та дитячих садків, підприємств та установ, що перебувають у підпорядкуванні міськради долучилися до проведення благоустрою. На щастя, погода сприяла заходам. Тож вдалося прибрати чималі території, на яких зібрали близько 4 тони сміття.