Засідання виконавчого комітету 15 грудня

Дата: 15.12.2017 16:25

Сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету, де розглядались питання згідно переліку:

рішень виконавчого комітету Кременецької міської ради,

включених у протокол  № 61  від  15 грудня  2017 року

1

Про схвалення проекту змін до міського бюджету на 2017 рік.

915

2

Про схвалення міського бюджету на 2018 рік.

916

3

Про затвердження дефектного акту та локального кошторису на поточний ремонт по вул. Шевченка, 75, м. Кременець.

917

4

Про затвердження дефектного акту та надання повноваження Замовника робіт із очистки русла потоку Ірва у м. Кременець.

918

5

Про внесення змін до складу колегії відділу освіти Кременецької міської ради.

919

6

Про погодження«Порядку надання одноразової матеріальної допомоги особам, які підписали контракт із Збройними силами України».

920

7

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету №510 від 14 березня 2017 року «Про затвердження переліку осіб уповноважених складати протоколи про адміністративні правопорушення на території Кременецької міської ради».

921

8

Про погодження проекту рішення сесії міської ради «Про передачу та прийняття міжбюджетних трансфертів по галузі «Освіта» на утримання позашкільних навчальних закладів, а саме Кременецького районного центру дитячої творчості.

922

9

Про погодження проекту рішення сесії міської ради «Про передачу та прийняття міжбюджетних трансфертів по галузі «Соціальний захист, соціальне забезпечення».

923

10

Про погодження проекту рішення сесії міської ради «Про передачу та прийняття міжбюджетних трансфертів по галузі «Соціальне забезпечення».

924

11

Про розгляд звернення ФО-П Гдовіна Олексія Вікторовича

щодо надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

Рішення не прийняте 925

12

Про розгляд зверненнягр. Малісевич Інни Юріївни.

926

13

Про розгляд звернення гр. Довганюк Ірини Ярославівни.

927

14

Про зарахування на квартирний облік гр.  Дрель М.В.

928

15

Про надання дозволу на встановлення дорожніх знаків.

929

16

Про відмову у наданні дозволу відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області на реалізацію ¼ частини житлового будинку, що належить Запольському Андрію Петровичу, де проживає малолітня Запольська Вікторія Андріївна.

930

17

Про недоцільність влаштування до Кременецької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Філіогло Андрія Юрійовича, Кисорця Тараса Григоровича.

931

18

Про надання одноразової матеріальної допомоги особам, які підписали контракт із Збройними силами України.

932

19

Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення на поховання у м. Кременець.

933

20

Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець.

934

21

Про надання адресної грошової допомоги у розмірі вартості до 100 поїздок міським автомобільним транспортом по м. Кременець у межах одного календарного року.

935

Міський голова                                                                       О.А. КОВАЛЬЧУК