«Зіркове сяйво-2018»

Дата: 02.03.2018 16:02

Сьогодні у Кременці стартувала неординарна яскрава подія – розпочався І Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зіркове сяйво-2018». Дійство триватиме із 2 по 5 березня у ЦВЧ «Панорама» і об’єднає творчих дітей та молодь в рамках Іміджевої програми «Таланти третього тисячоліття» творчого проекту «Мистецтво єднає Україну».

Організатор дійства - директор продюсерського центру Art Palace Олена Соловйова з м. Одеса. Співорганізатором від нашого міста виступив Кременецький краєзнавчий музей, який також буде проводити екскурсії учасникам та гостям фестивалю.

Участь у відкритті фестивалю взяли міський голова Кременця Олексій Ковальчук, перший заступник Микола Матвіюк, начальник відділу культури та туризму Ганна Бобровська. Організаторами виступили: Кременецька міська рада (відділ культури та туризму), Кременецький краєзнавчий музей, відділ культури, туризму, національностей та релігій Кременецької РДА, ДІАЗ м. Дубно.

Головною метою заходу є об’єднання талантів з різних регіонів України. Організатори ставлять перед собою завдання пошуку нових талановитих імен, підвищення рівня кваліфікації та обмін досвідом творчих людей.

До складу журі увійшли імениті люди українського мистецтва – музики, кіно, а також відомі кременчани.