СКЛИКАННЯ ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 10.07.2020 14:38

КРЕМЕНЕЦЬКОГО  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

від 10 липня  2020 року                                                                       № 138-ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Кременецької міської ради

1. Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування” скликати  чергове засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради   14 липня 2020 року об  11.00 год. у сесійній залі.

2. На порядок денний засідання виконавчого комітету винести наступні питання:

2.1. Про схвалення проекту змін до місцевого бюджету міста Кременець на 2020 рік.

Інформує: нач. фінансового управління Тімахова Н.Ю.

2.2. Про схвалення проєкту рішення сесії Кременецької міської ради «Про обмеження реалізації  пива (крім безалкогольного),  алкогольних, слабоалкогольних  напоїв, вин столових на території м. Кременець».

Інформує: гол. спец. – юрисконсульт Василевська Н.С.

2.3. Про схвалення проєкту рішення сесії Кременецької міської ради  «Про внесення змін в План діяльності з підготовки проєктів  регуляторних актів Кременецької міської ради на 2020 рік».

Інформує: гол. спец. – юрисконсульт Василевська Н.С.

2.4. Про    надання  дозволу  на  розміщення  тимчасових  споруд  на  земельній

ділянці за адресою: вул. Дубенська, 132 в м. Кременець.

Інформує: заст. міського голови - нач. управління  архітектури  Риндич Я.В.

2.5. Про розгляд звернення  гр. Личак Неллі Євсеївни щодо зміни поштової адреси нерухомому майну (житловому будинку).

Інформує: заст. міського голови - нач. управління  архітектури  Риндич Я.В.

2.6. Про    розгляд звернення  гр. Книгницького Василя Івановича щодо зміни поштової адреси нерухомому майну (житловому будинку).

Інформує: заст. міського голови - нач. управління  архітектури  Риндич Я.В.

2.7. Про розгляд звернення  гр. Гловацької Людмили Тарасіївни щодо зміни поштової адреси нерухомому майну (житловому будинку).

Інформує: заст. міського голови - нач. управління  архітектури  Риндич Я.В.

2.8. Про розгляд звернення  гр. Козак Софії Іванівни щодо зміни поштової адреси нерухомому майну (земельній ділянці).

Інформує: заст. міського голови - нач. управління  архітектури  Риндич Я.В.

2.9. Про зарахування на квартирний облік Островської В.Р.

Інформує: нач. відділу ЖКГ управління  архітектури  Пурдик О.О.

2.10.  Про розгляд заяв щодо дозволу на здійснення виносної торгівлі у місті Кременець.

Інформує:  гол. спец. – юрисконсульт Василевська Н.С.

2.11. Про відмову у наданні одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення на поховання у м. Кременець.

Інформує: керуюча справами Собчук І.В.

2.12. Про відмову у наданні одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення  у м. Кременець (програма Турбота).

Інформує: керуюча справами Собчук І.В.

3. Керуючій справами Собчук І.В. запросити членів виконавчого комітету на засідання та забезпечити своєчасну підготовку матеріалів на розгляд засідання виконавчого комітету.

Міський  голова                                                                Олексій КОВАЛЬЧУК

Ірина Собчук