Про схвалення проєкту рішення сесії Кременецької міської ради «Про обмеження реалізації пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території м. Кременець»

Дата: 09.07.2020 08:38

КРЕМЕНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

від «___» липня 2020 року                                                                     №______

Про схвалення проєкту рішення

сесії Кременецької міської ради

«Про обмеження реалізації пива (крім безалкогольного),

алкогольних, слабоалкогольних напоїв,

вин столових на території м. Кременець»

Відповідно до пункту 1 частини 2 ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою зменшення шкідливого впливу споживання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на мешканців міста Кременець, усунення порушень громадського порядку та зменшення кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння, посилення протидії проявам пияцтва та алкоголізму, розглянувши проєкт рішення сесії Кременецької міської ради, виконавчий комітет Кременецької міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Схвалити проєкт рішення сесії Кременецької міської ради «Про обмеження реалізації пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території м. Кременець» (додається).

2. Проєкт рішення сесії довести до відома громадськості шляхом оприлюднення на сайті Кременецької міської ради та в районній газеті «Діалог».

3. Контроль за виконанням вказаного рішення покласти на першого заступника міського голови Миколу Матвіюка.

Міський голова                                                                Олексій КОВАЛЬЧУК

Наталія Василевська

TSIGN                                                                ПРОЄКТ

КРЕМЕНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ
 ШІСТДЕСЯТ ___________  СЕСІЯ

РІШЕННЯ

«___» __________ 2020 року                                                                 № ______

Про обмеження реалізації пива (крім безалкогольного),

алкогольних, слабоалкогольних напоїв,

вин столових на території м. Кременець

З метою зменшення шкідливого впливу споживання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на мешканців міста Кременець, усунення порушень громадського порядку та зменшення кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння, посилення протидії проявам пияцтва та алкоголізму, керуючись підпунктом 44-1 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 15-3 Закону України  «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», беручи до уваги пропозицію комісії з питань культурного, соціально-економічного розвитку, фінансів і бюджету Кременецька міська рада:

ВИРІШИЛА:

1. Обмежити продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території міста Кременець суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у період з 22:00 год. до 08:00 год. щоденно, враховуючи вихідні дні та свята.

2. Власникам торгових об’єктів привести свою діяльність у відповідність до вимог цього рішення, а також забезпечити наявність інформаційних табличок про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових в указаний цим рішенням час.

3. Кременецькому відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Тернопільській області забезпечити належний контроль за виконанням пункту 1 цього рішення.

4. Рішення оприлюднити в друкованому засобі масової інформації та розмістити на сайті Кременецької міської ради.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань культурного, соціально-економічного розвитку, фінансів і бюджету та першого заступника міського голови Миколу Матвіюка.

Голова комісії з питань культурного, соціально-економічного

розвитку, фінансів і бюджету                                                                                Олександр МАРИНЮК

Секретар  ради                                                                                                      Галина МЕЛЬНИК

Начальник відділу економічного розвитку, інвестицій