Які маршрути відновили у місті та за яким графіком їздить громадський транспорт

Дата: 18.06.2020 09:05

Як раніше повідомляли у Кременецькій міській раді, після погодження обласної комісії відбулися термінові засідання міської та районної комісій з ПТЕБ та НС. Відтак, від сьогодні, 18 червня, кременчани зможуть потрапляти на роботу громадським транспортом. Щоправда, відновлять наразі не усі міські та приміські маршрути.

Кременецька міська рада наголошує, що перевезення здійснюють з дотриманням усіх карантинних вимог. Також просимо у години-пік першочергово давати можливість потрапити на роботу чи до дому людям, котрі працюють.

Наразі громадський транспорт курсуватиме за графіком вихідного дня, з яким можна ознайомитися на сайті міської ради. Відповідно кількість рейсів зменшено на 40%. Кількість рейсів збільшуватиметься по мірі необхідності. Пільгові перевезення за посвідченнями, що були видані раніше міською радою, на час карантину не здійснюватимуться.

У автобус допускатимуть лише пасажирів із засобами індивідуального захисту (маски, респіратори). Також кількість пасажирів повинна відповідати кількості сидячих місць. У кожному автобусі розміщуватимуть пам’ятку про правила карантину та правила, яких необхідно дотримуватися у цей період.

Громадський транспорт курсуватиме за маршрутами 2, 13 та 4 (Переліски).