Скликання чергової шістдесят шостої сесії Кременецької міської ради

Дата: 04.05.2020 12:22

КРЕМЕНЕЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від   04 травня 2020 року                                                              №94-ОД

Про скликання чергової

шістдесят шостої сесії

Кременецької міської ради

VІІ скликання

Відповідно частини 4 статті 46 та пункту 8 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділів 4, 5 Регламенту Кременецької міської ради постановляю:

1.Скликати шістдесят шосту сесію міської ради VІІ скликання 07 травня 2020 року о 10.00 год. в залі засідань Кременецької районної ради за адресою вул. Шевченка, 56.

2.На розгляд ради винести такі питання:

1. Про передачу та прийняття міжбюджетних трансфертів по галузі «Охорона здоровя».

Доповідає : начальник юридичного відділу Тартак О.С.

1. Про встановлення на час простою розрахунку заробітної плати.

Доповідає : начальник юридичного відділу Тартак О.С.

1. Про затвердження рішення виконавчого комітету міської ради від 29 квітня 2020 року №1930 «Про зняття з обслуговування КП «Кременецька оселя» багатоквартирних будинків».

Доповідає : заступник міського голови Шевчук В.М.

1. Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету міста Кременець за І-й квартал 2020 року.

Доповідає : начальник фінансового управління Тімахова Н.Ю.

1. Про внесення змін до місцевого бюджету міста Кременець на 2020 рік.

Доповідає : начальник фінансового управління Тімахова Н.Ю.

1. Про розгляд заяв, звернень громадян, клопотань підприємств,  установ та організацій.

Доповідають: керівники відділів виконавчих органів міської ради.

3.Секретарю Кременецької міської ради оприлюднити через засоби масової інформації та Інтернет-ресурси повідомлення про скликання чергової шістдесят шостої сесії Кременецької міської ради VІІ скликання, організувати підготовку та проведення пленарного засідання сесії міської ради, забезпечити організаційно-технічне проведення сесії міської ради.

4.Заступнику міського голови Шевчуку В.М.,  заступнику міського голови – начальнику управління архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин Риндичу Я.В. та керівникам структурних підрозділів міської ради: фінансового управлінню (Тімахова Н.Ю.), юридичного відділу (Тартак О.С.) своєчасно та якісно підготувати матеріали на пленарне засідання сесії міської ради.

5.На сесію запросити заступників міського голови, керівників структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств міської ради, представників громадських, політичних організацій та засобів масової інформації.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                             Олексій КОВАЛЬЧУК

З розпорядженням ознайомлена :

Володимир ШЕВЧУК

Ярослав РИНДИЧ