На травневі свята залишайтеся вдома!

Дата: 30.04.2020 09:44

За останню добу у Кременці зафіксували найбільшу кількість хворих на COVID-19 від початку епідемії. Нашому місту досить довго вдавалося втримувати ситуацію під контролем. Проте, на жаль, наразі маємо зростаючу динаміку захворювання.

Попереду – триденні вихідні. Але цьогоріч – це не час для відпочинку на природі, чи тим більше у місцях скупчення людей. Зважаючи на складну ситуацію на Кременеччині та стрімке поширення коронавірусної інфекції, закликаю і наполегливо рекомендую кременчанам впродовж цих вихідних залишатися вдома. Відмовтеся від прогулянок парками, не влаштовуйте цього року пікніків у лісі! Подбайте про своє здоров’я та близьких. Попереду у нас ще багато свят, а життя – одне, бережімо його!

Міський голова                                                           Олексій Ковальчук