Дата: 03.09.2019 12:18

Сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету. Перед початком засідання учасники вшанували хвилиною мовчання почесного громадянина міста Кременця - Жданкіна Василя Олександровича, який трагічно загинув напередодні.

рішень виконавчого комітету Кременецької міської ради,

включених у протокол  № 116 від 03 вересня 2019 року

1

Про затвердження Правил внутрішнього трудового розпорядку працівників апарату та структурних підрозділів Кременецької міської ради.

1681

2

Про доцільність влаштування у Волинський ліцей імені Нестора Літописця учнів (вихованців).

1682

3

Про встановлення режиму роботи ТОВ «Поступ» ЛТД за адресою вул. Шевченка, 52 в м. Кременець.

Знято з розгляду

4

Про встановлення режиму роботи ветеринарної аптеки ФОП Тарківського В. П. за адресою: вул. Дубенська, 176 приміщення 2 в м. Кременець.

1683

5

Про встановлення режиму роботи магазину «Солодощі» за адресою: вул. Шевченка, 15 в м. Кременець.

1684

6

Про надання дозволу Державному  підприємству  “Молодість” на тимчасове розміщення цирку – шапіто «Шекера».

1685

7

Про демонтаж засобів зовнішньої реклами.

Знято з розгляду

8

Про розгляд звернення гр. Мазурчука Михайла Івановича щодо виділення в окремі об’єкти права власності (квартири) частини житлового будинку зареєстрованому в м. Кременець по вул. Г. Гордасевич, 40/2 з присвоєнням нових поштових адрес.

1686

9

Про розгляд звернення гр. Мазурчука  Михайла Івановича щодо виділення в окремі об’єкти права власності (квартири) частини житлового будинку зареєстрованому в м. Кременець по вул. Г. Гордасевич, 40/3 з присвоєнням нових поштових адрес.

1687

10

Про присвоєння тимчасової поштової адреси земельній ділянці у зв’язку з подвійною нумерацією кадастровий номер  6123410100:02:020:0090, яка розташована за адресою вул. Акімова 9  в м. Кременець.

1688

11

Про розгляд звернення гр. Кушнір Лариси  Євгенівни щодо зміни  поштової адреси  у зв’язку з подвійною нумерацією по вул. Грушевського 11 в  м. Кременець.

1689

12

Про розгляд звернення  гр. Іванько Олександра Петровича щодо присвоєння нової поштової адреси новозбудованому об’єкту нерухомого майна (житловому будинку).

1690

13

Про розгляд звернення гр. Маринюк Марії  Василівни та гр. Буняк Наталії Сергіївни щодо виділення в окремі об’єкти права власності з присвоєнням новоутвореним об’єктам нерухомого майна (житловим будинкам) нових поштових адрес.

1691

14

Про розгляд заяв щодо дозволу на здійснення виносної торгівлі у місті Кременець.

1692

15

Про видачу посвідчень для безкоштовного проїзду в автобусах на міських маршрутах на 2019 рік.

1693

16

Про надання одноразової матеріальної допомоги особам, які підписали контракт із Збройними силами України.

1694

17

Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець (програма «Ветеран»).

1695

18

Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець (програма «Турбота»).

1696

Міський голова                                                            Олексій  КОВАЛЬЧУК