СКЛИКАННЯ ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 30.08.2019 14:24

КРЕМЕНЕЦЬКОГО  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

від 29 серпня  2019 року                                                                   № 135-ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Кременецької міської ради

1. Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування” скликати чергове засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради  03 вересня 2019 року об 11.00 год. у сесійній залі.

2. На порядок денний засідання виконавчого комітету винести наступні питання:

2.1. Про затвердження Правил внутрішнього трудового розпорядку працівників апарату та структурних підрозділів Кременецької міської ради.

Інформує: начальник  відділу кадрів Гібська І.В.

2.2. Про доцільність влаштування у Волинський ліцей імені Нестора Літописця із частковим утриманням учнів (вихованців).

Інформує: головний спеціаліст-юрисконсульт Наумович В. В.

2.3. Про встановлення режиму роботи ТОВ «Поступ» ЛТД за адресою вул. Шевченка, 52 в м. Кременець.

Інформує: заст. міського голови Шевчук В.М.

2.4. Про погодження режиму роботи ветеринарної аптеки ФОП Тарківського В. П. за адресою: вул. Дубенська, 176 приміщення 2 в м. Кременець.

Інформує: заст. міського голови – нач. управл. архітектури Риндич Я.В.

2.5. Про погодження режиму роботи магазину «Солодощі» за адресою: вул. Шевченка, 15 в м. Кременець.

Інформує: заст. міського голови – нач. управл. архітектури Риндич Я.В.

2.6.  Про надання дозволу Державному  підприємству  “Молодість” на тимчасове розміщення цирку – шапіто «Шекера».

Інформує: заст. міського голови – нач. управл. архітектури Риндич Я.В.

2.7. Про демонтаж засобів зовнішньої реклами.

Інформує: заст. міського голови – нач. управл. архітектури Риндич Я.В.

2.8. Про розгляд звернення гр. Мазурчука Михайла Івановича щодо виділення в окремі об’єкти права власності (квартири) частини житлового будинку зареєстрованому в м. Кременець по вул. Г. Гордасевич, 40/2 з присвоєнням нових поштових адрес.

Інформує: заст. міського голови – нач. управл. архітектури Риндич Я.В.

2.9.Про розгляд звернення гр. Мазурчука  Михайла Івановича щодо виділення в окремі об’єкти права власності (квартири) частини житлового будинку зареєстрованому в м. Кременець по вул. Г. Гордасевич, 40/3 з присвоєнням нових поштових адрес.

Інформує: заст. міського голови – нач. управл. архітектури Риндич Я.В.

2.10. Про присвоєння тимчасової поштової адреси земельній ділянці у зв’язку з подвійною нумерацією кадастровий номер  6123410100:02:020:0090, яка розташованаза адресою вул. Акімова 9  в м. Кременець.

Інформує: заступник начальника управління архітектури Чорнозуб В. П.

2.11. Про розгляд звернення гр. Кушнір Лариси  Євгенівни щодо зміни  поштової адреси  у зв’язку з подвійною нумерацією по вул. Грушевського 11 в  м. Кременець.

Інформує: заступник начальника управління архітектури Чорнозуб В. П.

2.12. Про розгляд звернення  гр. Іванько Олександра Петровича щодо присвоєння нової поштової адреси новозбудованому об’єкту нерухомого майна (житловому будинку).

Інформує: заступник начальника управління архітектури Чорнозуб В. П.

2.13. Про розгляд звернення гр. Маринюк Марії  Василівни та гр. Буняк Наталії Сергіївни щодо виділення в окремі об’єкти права власності з присвоєнням новоутвореним об’єктам нерухомого майна (житловим будинкам) нових поштових адрес.

Інформує: заступник начальника управління архітектури Чорнозуб В. П.

2.14. Про розгляд заяв щодо дозволу на здійснення виносної торгівлі у місті Кременець.

Інформує: нач. юридичного відділу Тартак О.С.

2.15. Про видачу посвідчень для безкоштовного проїзду в автобусах на міських маршрутах на 2019 рік.

Інформує: керуюча справами Собчук І.В.

2.16. Про надання одноразової матеріальної допомоги особам, які підписали контракт із Збройними силами України.

Інформує: керуюча справами Собчук І.В

2.17. Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець (програма «Ветеран»).

Інформує: керуюча справами Собчук І.В.

2.18. Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець (програма «Турбота»).

3. Різне.

4. Керуючій справами Собчук І.В. запросити членів виконавчого комітету на засідання та забезпечити своєчасну підготовку матеріалів на розгляд засідання виконавчого комітету.

Міський голова                                                               Олексій КОВАЛЬЧУК

Ірина Собчук