Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Дата: 30.08.2019 10:24

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Кременецька міська рада повідомляє  про початок громадського обговорення щодо врахування громадських  інтересів  у проекті  містобудівної документації: «Детальний план території для будівництва  групи індивідуальних житлових будинків по вул. Осовиця в м. Кременець Тернопільської області» розроблений ФО-П Омелян М. А., м. Тернопіль. Підставою для проектування вищезазначеної документації є рішення сесії Кременецької міської ради від 11.10.2018 №2649 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території під будівництво групи індивідуальних житлових будинків по вул. Осовиця в м. Кременець».

Замовник розроблення детального плану території - управління архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин Кременецької міської ради.

Наданою документацією запроектовано квартал садибної забудови площею 1,87 га  під будівництво групи індивідуальних житлових будинків по вул. Осовиця. Дана територія відповідно до плану зонування території м. Кременець розташована в  межах одноповерхової садибної забудови.

Техніко-економічні показники ДПТ:

Площа території, охопленої ДПТ - 4,7 га;

Площа проектного кварталу садибної забудови - 2.3 га;

Загальна площа проектних ділянок під основну діяльність – 1.87 га;

Площа загального користування кварталу – 0.54 га.;

Кількість ділянок під садибну забудову – 19 шт.;

Довжина вулиць, підїздів- 520 п.м. ;

Загальна площа ділянок під індивідуальне садівництво – 1.92 га.

З  проектом містобудівної документації можна ознайомитись в управлінні архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин Кременецької міської ради за адресою: м. Кременець, вул. Базарна, 9 в період з 29.08.2019 р. по 02.10.2019 р. та на офіційному сайті Кременецької міської ради.

Пропозиції подавати у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом з обґрунтуванням відповідно до вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил у період з 29.08.2019 р. по 02.10.2019 р. до управління архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин Кременецької міської ради за адресою: м. Кременець, вул. Базарна, 9.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – заступник міського голови, начальник управління РИНДИЧ Я. В.

Обговорення пропозицій до детального плану території відбудуться о 14.00 год. 03.10.2019 р. в приміщенні Кременецької міської ради за адресою: м. Кременець, вул. Шевченка, 67.