Зустріч з представниками делегації з міста Ільзенбург

Дата: 12.08.2019 17:20

В міській раді відбулася зустріч з представниками делегації з міста Ільзенбург, які прибули до міста Кременця з робочим візитом. Під час зустрічі міський голова Олексій Ковальчук подякував Денісу Льофке, міському голові Ільзенбурга, за допомогу надану районній комунальній лікарні та Кременецькому центру надання первинної медико-санітарної допомоги , НВК "Кременецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5" та за можливість учням шкіл Кременця відвідати місто Ільзенбург з навчальним візитом. Під час зустрічі обговорювалися питання подальшої співпраці міст в сфері місцевого самоврядування, освіти, охорони здоровя, розвитку туризму, підтримки Кременецького інклюзивно-ресурсного центру та реалізацію інвестиційних проектів в сфері поводження з твердими побутовими відходами.