СКЛИКАННЯ ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 09.08.2019 12:28

КРЕМЕНЕЦЬКОГО  МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 08 серпня  2019 року                                                             № 126-ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Кременецької міської ради

1. Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування” скликати чергове засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради  13 серпня 2019 року о 11.00 год. у сесійній залі.

2. На порядок денний засідання виконавчого комітету винести наступні питання:

2.1. Про схвалення проекту міської Програми безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів у разі амбулаторного лікування окремих  груп населення та за певними категоріями захворювань та при наданні спеціалізованої та високоспеціалізованої стаціонарної медичної  допомоги мешканцям м. Кременець на 2019-2024 роки.

Інформує: перший заступник міського голови Матвіюк М.М.

2.2. Про схвалення проекту змін до «міської Програми соціальної підтримки малозахищених верств населення «Турбота» на 2019 рік».

Інформує: нач. управління соціального захисту населення Литвиненко Б.В.

2.3. Про схвалення проекту змін до «міської Програми «Ветеран» на 2017-2019 роки».

Інформує: нач. управління соціального захисту населення Литвиненко Б.В.

2.4. Про виконання міського бюджету за І півріччя 2019 року.

Інформує: нач. фін.управління Тімахова Н.Ю.

2.5. Про схвалення проекту змін до місцевого бюджету міста на 2019 рік.

Інформує: нач. фін.управління Тімахова Н.Ю.

2.6. Про затвердження попередньої мережі класів в закладах загальної середньої освіти м. Кременець на 2019/2020 навчальний рік.

Інформує: нач. відділу освіти  Щербатюк Н.Ю.

2.7. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної  документації по перенесенню водогону за адресою вул. Шевченка, 56 А, м. Кременець.

Інформує: начальник відділу ЖКГ Пурдик О. О.

2.8. Про присвоєння тимчасової поштової адреси  земельній ділянці кадастровий номер 6123410100:02:002:0063, яка розташована за адресою вул. Сичівка II, 25, в м. Кременець.

Інформує: заступник начальника управління архітектури Чорнозуб В. П.

2.9. Про розгляд звернення ТзОВ «Подорожник Тернопіль» м. Львів, вул. Широка, 64, щодо надання дозволу на  розміщення зовнішньої реклами по вул. Шевченка,46, м. Кременець.

Інформує: заступник начальника управління архітектури Чорнозуб В. П.

2.10. Про розгляд звернення гр. Загоруйко Антоніна Петрівна щодо зміни поштової адреси.

Інформує: заступник начальника управління архітектури Чорнозуб В. П.

2.11. Про розгляд звернення гр. Романюк Інни Ігорівни   щодо виділення в окремі об’єкти права власності з присвоєнням новоутвореним об’єктам нерухомого майна нових поштових адрес.

Інформує: заступник начальника управління архітектури Чорнозуб В. П.

2.12. Про присвоєння тимчасових поштових адрес  земельним ділянкам кадастровий номер: 6123410100:02:012:0185, та 6123410100:02:012:0186, які розташовані за адресою провулок Шевченка, 1а в м. Кременець

Інформує: заступник начальника управління архітектури Чорнозуб В. П.

2.13. Про розгляд звернення гр. Шурак Тетяни Аркадівни щодо зміни поштової адреси.

Інформує: заступник начальника управління архітектури Чорнозуб В. П.

2.14. Про визначення способів участі у вихованні дитини.

Інформує: головний спеціаліст-юрисконсульт Наумович В. В.

2.15. Про визначення способів участі у вихованні дитини.

Інформує: головний спеціаліст-юрисконсульт Наумович В. В.

2.16. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав Продусевич А.А.

Інформує: головний спеціаліст-юрисконсульт Наумович В. В.

2.17. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських  прав Степанець І.С.

Інформує: головний спеціаліст-юрисконсульт Наумович В. В.

2.18. Про затвердження висновку органу опіки і піклування  про доцільність призначення опікуна.

Інформує: нач. юридичного відділу Тартак О.С.

2.19. Про розгляд заяв щодо дозволу на здійснення виносної торгівлі у місті Кременець.

Інформує: нач. юридичного відділу Тартак О.С.

2.20. Про видачу посвідчень для безкоштовного проїзду в автобусах на міських маршрутах на 2019 рік.

Інформує: керуюча справами Собчук І.В.

2.21. Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення на поховання у м. Кременець.

Інформує: керуюча справами Собчук І.В.

2.22. Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець (програма «Турбота»).

3. Різне.

4. Керуючій справами Собчук І.В. запросити членів виконавчого комітету на засідання та забезпечити своєчасну підготовку матеріалів на розгляд засідання виконавчого комітету.

Міський голова                                                                          Олексій КОВАЛЬЧУК

Ірина Собчук