проведення громадських слухань

Дата: 05.09.2017 15:57

Щодо проведення громадських слухань

У відповідності   до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» у строк з 05.09.2017 р. по 05.10.2017р. проводиться оприлюднення та розгляд детального плану території по вул. О. Лятуринської               м. Кременець.

Замовник детального плану території по вул. О. Лятуринської                             м. Кременець – Кременецька міська рада.

Розробник детального плану території по вул. Шевченка                           м. Кременець – ФОП Омелян М. О.

Ознайомитися з детальним планом території по                                         вул. О. Лятуринської м. Кременець можна у відділі містобудування, архітектури та дизайну міського середовища Кременецької міської ради за адресою: вул. Шевченка, 90 м. Кременець, або на офіційному сайті Кременецької міської ради.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування, архітектури та дизайну міського середовища А. І. БУРШТИНОВИЧ.

Пропозиції подавати у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом з обґрунтуванням відповідно до вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил у строк з 05.09.2017 р. по 05.10.2017р. до відділу містобудування, архітектури та дизайну міського середовища Кременецької міської ради за адресою: вул.. Шевченка, 90 м. Кременець.

Громадські слухання по обговоренню пропозицій до детального плану території по вул. Шевченка відбудуться 05.10.2017 в приміщенні Кременецької міської ради.