Дата: 11.05.2018 15:54

Сьогодні, 11 травня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету, де розглядались наступні питання, згідно переліку:

рішень виконавчого комітету Кременецької міської ради,

включених у протокол  № 70  від  11 травня  2018 року

1

Про схвалення проекту змін до міського бюджету на 2018 рік.

1073

2

Про схвалення внесення змін до Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у м. Кременець на 2017-2018 роки «Формування ефективного власника житла».

1074

3

Про схвалення внесення змін до Положення про звільнення земельних ділянок та демонтаж зовнішньої реклами та спеціальних конструкцій, що зайняті без правових підстав та належать до комунальної власності територіальної громади міста Кременець.

1075

4

• затвердження додаткового дефектного акту та надання повноваження Замовника поточного ремонту доріг у м. Кременець.

1076

5

Про встановлення економічно-обгрунтованих тарифів по перевезенню громадян в міському пасажирському транспорті  загального користування у м. Кременець

Тернопільської області.

1077

6

Про надання дозволу на перерахунок кошторису проведення робіт із капітального ремонту по вул. Б. Харчука

1078

7

Про надання дозволу ФОП Матвіїв С. М. на тимчасове розміщення комплексу атракціонів та надання послуг у сфері розваг

1079

8

Про надання дозволу на тимчасове розміщення комплексу атракціонів та надання послуг у сфері розваг

1080

9

Про надання дозволу на торгівлю товарами громадського харчування під час проведення Свята замку

1081

10

Про схвалення проекту змін до міської Програми «Культурно-мистецьке життя на 2018 рік»

1082

11

1083

12

Про погодження ліквідації Кременецького навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня» Кременецької міської ради Тернопільської області

1084

13

Про схвалення порядку зміни організаційно-правової форми

та назви Кременецького навчально-виховного комплексу

«Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня» Кременецької міської ради Тернопільської області на Кременецьку початкову школу Кременецької міської ради Тернопільської області.

1085

14

Про схвалення порядку зміни організаційно-правової форми

та назви Кременецького навчально-виховного комплексу

«Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня» Кременецької

міської ради Тернопільської області на Кременецьку гімназію № 6 Кременецької міської ради Тернопільської області.

1086

15

Про організацію обліку дітей шкільного віку та учнів.

1087

16

Про врегулювання видачі довідок про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб.

1088

17

Про зміни і доповнення кошторису робочого проекту «Капітальний ремонт частини фасаду будівлі Кременецького краєзнавчого музею по вул. Шевченка, 90, м. Кременець»

1089

18

Про розгляд звернення гр. Сиротюка Миколи Федоровича щодо зміни поштової адреси.

1090

19

Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт підпірної стіни по вулиці Дубенська в м. Кременець Тернопільської області»

1091

20

Про внесення змін у рішення виконавчого комітету від 27.04.2018 року № 1063 «Про надання дозволу на укладення договору дарування ¼ частини житлового будинку кожному на ім’я малолітніх Голуба Назарія Вікторовича, Голуб Ірини Вікторівни, Голуба Дениса Вікторовича».

1092

21

Про затвердження переліку об’єктів та видів безоплатних суспільно-корисних робіт на 2018 рік для осіб, на яких накладене адміністративне стягнення та осіб, засуджених до кримінального покарання.

1093

22

Про розгляд заяв щодо дозволу на здійснення виносної торгівлі в місті Кременець.

1094

23

Про видачу посвідчень для безкоштовного проїзду в автобусах на міських маршрутах на 2018 рік.

1095

24

Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення на поховання у м. Кременець.

1096

25

Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець.

1097

Міський голова                                                                        О.А. КОВАЛЬЧУК