чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 24.10.2017 15:40

Сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету, де було розглянуто ряд питань, згідно переліку:

рішень виконавчого комітету Кременецької міської ради,

включених у протокол № 56   від  24 жовтня 2017 року

1

806

2

Про затвердження розпорядження міського голови № 208-ОД від 18.10.2017 року «Про надання дозволу на проведення благоустрою по провул. Промисловий».

807

3

Про затвердження Акта про внесення змін та доповнень з метою покращення якості робіт по об’єкту: »Капітальний ремонт вул. Дубенська в м. Кременецьз улаштуванням водовідвідного лотка (в районі автостанції «Кременець»).

808

4

Про надання дозволу на перерахунок проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт ДНЗ № 3 з утеплення фасадів на вул. Базарна, 5 в м. Кременець Тернопільської області».

809

5

Про затвердження дефектного акту та надання повноважень Замовника заміни або встановлення автобусних зупинок у м. Кременець.

810

6

Про початок опалювального сезону 2017-2018 років в м. Кременець.

811

7

Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації для реконструкції ділянки міської каналізаційної мережі вул. Шевченка – вул. Базарна.

812

8

Про затвердження розпоряджень голови Кременецької міської ради від 04.09.2017 року № 181-ОД «Про затвердження мережі навчальних закладів, класів (груп) м. Кременець на 2017/2018 навчальний рік» та від 07.09.2017 року № 185-ОД «Про стан підготовки навчальних закладів міста до організованого початку 2017/2018 навчального року».

813

9

Про харчування дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах за рахунок коштів місцевого бюджету.

814

10

Про розгляд звернення гр. Циганюка Михайла Олексійовича.

815

11

Про розгляд звернення гр. Трофімчука Віталія Миколайовича.

816

12

Про затвердження акту комісійного обстеження з/д по вул.Шевченка.

817

13

Про схвалення проекту змін до Програми сприяння поліції у підвищенні рівня безпеки громадян на території м. Кременець, Кременецького району Тернопільської області на 2017 рік.

818

14

Про передачу робочого проекту «Капітальний ремонт водогону по вул. Б.Харчука, з перенесенням ділянки водогону в м. Кременець»  КП»Міськводгосп».

819

15

Про створення опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування).

820

16

Про погодження учбових маршрутів практичного керування транспортним засобом Навчального центру «Автостар».

Рішення не прийняте

17

Про погодження учбових маршрутів з володіння автомобіля по дорогах з малою інтенсивністю руху.

821

18

Про розгляд заяв щодо дозволу на здійснення виносної торгівлі в місті Кременець.

822

19

Про видачу посвідчень для безкоштовного проїзду в автобусах на міських маршрутах на 2017 рік.

823

20

Про надання одноразової матеріальної допомоги особам, які підписали контракт із Збройними силами України.

824

21

Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець.

825

22

Про надання адресної грошової допомоги у розмірі вартості до 100 поїздок міським автомобільним транспортом по м. Кременець у межах одного календарного року.

826

Перший заступник міського голови                                         М.М. МАТВІЮК