Співпраця Пенсійного фонду та Ощадного банку

Дата: 16.02.2018 15:37

16 лютого 2018 року у приміщенні Кременецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області відбулася робоча зустріч працівників Пенсійного фонду та Ощадного банку.  У зустрічі прийняли участь начальник об’єднаного управління Маринюк О.С., заступник  начальника об’єднаного управління Дубчак Б.І. та керуючий Кременецькою філією Тернопільського ОУ ВАТ «Ощадбанк» Остапчук І.С.

Під час зустрічі обговорено питання щодо підвищення якості обслуговування пенсіонерів району, надання нових банківських послуг, максимального залучення одержувачів пенсійних виплат до обслуговування через відділення Ощадбанку та перспективи виготовлення пенсійних посвідчень, які одночасно будуть платіжними картками.