Вшанували пам`ять Олександра Капіноса

Дата: 19.02.2018 15:30

Пам'ять Героя Небесної Сотні, нашого земляка Олександра Капіноса сьогодні вшанували на його малій батьківщині у с. Дунаїв. Разом з кременчанами поклали квіти до його пам’ятника й голова Кременецької міської ради Олексій Ковальчук та начальник відділу культури та туризму міськради Ганна Бобровська.

Не міг не відвідати цього дня Олексій Ковальчук й могили Героя. Адже він не лише родом із сусіднього з Дунаївом села, а товаришував із Сашком Капіносом, неодноразово зустрічався із ним на Майдані. Тож трагедію родини перепустив через себе.

- Смерть Сашка – це втрата не лише для рідних та близьких, це втрата для України, – зазначив Олексій Ковальчук. Він зустрівся та поспілкувався із батьками Героя, біль втрати у котрих не минає й з роками. На відміну від пам’яті про Героїв, яких з кожним роком, на жаль, згадують все менше людей.

Олександр Капінос перебував на Майдані від листопада 2013 року. 18 лютого 2014 року отримав важке поранення, але й після нього був при свідомості. Переніс надзвичайно складну операцію. Серце Героя зупинилося вранці 19 лютого 2014 року. Менше, ніж місяць Сашко не дожив до свого 30-річчя…